Vibe 35

Cenník

Ceny lekcií Vibe 35
a produktóv Power Plate

NOVÁ TECHNIKA FITNESS

Cenník Vibe35

V našom štúdiu ponúkame 6 typov lekcií vibračného tréningu Vibe 35. Súčasne ponúkame zákazníkom priamy predaj prístrojov a doplnkov značky Power Plate, ktorú zastupujeme pre ČR a SK ako výhradný distribútor.

JEDNORÁZOVÝ VSTUP

12 €

Jednorazové individuálne vstupné na jednu ľubovoľnú skupinovú lekciu s dĺžkou 35 minút cvičenia.

PERMANENTKA
10 VSTUPOV

111 €

Vstupné na desať skupinových lekcií. Každá lekcia o v dĺžke 35 minút cvičenia. 10 vstupová pernamentka platí 2 mesiace.

Individuální tréning

29,90 €

Váš osobný individuálny tréning 35 minút s certifikovaným trénerom Power Plate. K dispozícii voda a káva zadarmo. 

Pri kúpe 10 vstupovej pernamentky akcia 250 €. Pernametnka platná 2 mesiace od zakúpenia.

TÝŽDENNÉ ČLENSTVO

44 €

Týždenný neobmedzený vstup na skupinové lekcie od pondelka do piatok ( cez víkendy a cez sviatky je zatvorené). K dispozícii voda a káva zadarmo.

1 MESAČNÉ ČLENSTVO

155 €

Mesačný neobmedzený vstup na skupinové lekcie od pondelka do piatok ( cez víkendy a cez sviatky je zatvorené). K dispozícii voda a káva zadarmo.

3 MESAČNÉ ČLENSTVO

370 €

Štvrťročný neobmedzený vstup na skupinové lekcie od pondelka do piatok ( cez víkendy a cez sviatky je zatvorené). K dispozícii voda a káva zadarmo.

Bahenný zábal „Zázračné bahno“

Celulitída predstavuje bežné multifaktoriálne ochorenie, ktoré postihuje takmer všetky ženy. Hoci patofyziológia celulitídy musí byť ešte plne objasnená, experimentálne dôkazy naznačujú multifaktoriálny proces zahŕňajúci faktory ako je množstvo a typ väzivových prepážok, mikrovaskulárna dysfunkcia, podkožný zápal, zmenšenie hrúbky kože s vekom a ukladanie tuku. Najmä rola chronického zápalu je považovaná za rizikový faktor pre etiológiu a zhoršenie celulitídy.

V rámci štúdie sa hodnotila účinnosť celého radu neinvazívnych (napr. masáže, kozmetika, laserová terapia) a minimálne invazívnych (napr. subcízie, injekcie kolagenázy) techník na zlepšovanie postihnutej kože. Kozmetické a/alebo kozmeceutické ošetrenia pri redukcii celulitídy sú pravdepodobne najčastejšie používané neinvazívne techniky. Topické činidlá používané na zlepšenie redukcie celulitídy zahŕňajú xantény, retinoidy a niekoľko typov kozmetických prípravkov pochádzajúcich z rastlín. Medzi nimi sú morské riasy považované za nedostatočne využívaný zdroj funkčných potravín aj nových bioaktívnych kozmeceutických zlúčenín.

1 sedenie 30 Eur

AKCIA 10+1 sedenie 250 Eur

NOVÁ TECHNIKA pre FITNESS

Cenník Power Plate

Sme súčasne priamym a výhradným distribútorom značky Power Plate z USA pre ČR a SK ako výhradný distribútor. Originálne prístroje Power Plate si u nás môžete zakúpiť alebo prenajať. Vám tak tieto prístroje a doplnky z USA ponúknuť za najlepšiu cenu, s najvýhodnejším servisom a finacovaním. Ako pre domáce používanie, alebo pre podnikateľov, zdravotnícke strediská a kúpele.

’’
Cvičenie na Power Plate je novú metódu starostlivosti o zdravie jednotlivcov v každom veku, všetkých úrovní fyzickej zdatnosti a životného štýlu.

Štúdio Vibration Fitness Bratislava