Vibe 35

Lekcie

6 rôznych lekcií po 30 minútach

Vibe 35​ Vibration Fitness

Druhy lekcií

Na Power Plate môžete trénovať každý deň. V našom štúdiu ponúkame 6 typov lekcií vibračného tréningu Vibe 35, na mieru ušitých Vášmu telu a jeho potrebám.

Lekcie sme zamerali dynamicky, silovo, intenzívne, ale nezabudli som ani na pomalé formy cvičenia.
Ako zoznamovaciu lekciu pre vás máme pripravenú START VIBEs.

ŠTART VIBEs

V tejto lekcii Vás zoznámime s vibračným tréningom, budeme dôslední na správne prevedenie cvikov na Power Plate a všetko prispôsobíme vášmu tempu. Pokiaľ budete cvičiť na Power Plate prvýkrát alebo ste na ňom dlho necvičili, zvoľte si ako počiatočné prvé dve lekcie práve lekciu START VIBEs. A ak s Power Plate úplne začínate, odporúčame prvých 14 dní si dať po tréningu jeden deň pauzu.

TABATA VIBEs

Kardiovaskulárny tréning, ktorý veľmi zlepšuje výkonnosť a zrýchľuje spaľovanie tukov. Princíp je veľmi jednoduchý – 20 sekúnd sa naplno vykonáva cvik a 10 sekúnd je pauza. To celé sa opakuje v 4 minútovom bloku.

STRONG VIBESs

Tréning, ktorý sa zameriava na posilňovanie celého tela so záťažou (gumičky, činky, vlastná váha) as prepojením dynamických cvikov. Cieľom nie je extrémne pribrať svalovú hmotu, ale posilniť všetky základné svalové skupiny spoločne s chrbtovými svalmi, svalmi krčnej a bedrovej chrbtice, stred tela a často zabudnutých tricepsov.

BODY VIBEs

Posilňovacie lekcie na problémové partie ako zadok, zadná a vnútorná strana stehien, brušné svaly a triceps. V tejto lekcii pôjdeme krok po kroku, aby naše telá boli pevné, bez celulitídy a pritom spaľovali usadený podkožný tuk.

YOGA VIBEs

Pokojná, harmonická, uvoľňujúca, ale zároveň posilňujúca, pol hodina cvičenia s prvkami jogy. Cieľom tejto lekcie je udržať telo zdravé, v dobrej kondícii a učiť sa pomocou dychu pracovať s jemnou energiou.

MUM VIBEs

Lekcia, ktorá je určená pre mamičky nech už sú od pôrodu akokoľvek dlho. V 30 minútach posilníme ochabnuté svaly panvového dna, vnútornú brušnú stenu, stred tela a bedrové svaly. Odstránime bolesti krčnej chrbtice, celulitídu, inkontinenciu a migrény. Zámerom tejto lekcie je uvoľnenie od bežných starostí, ale aj rýchle navrátenie do kondície.

Štúdio Vibration Fitness Bratislava

Rezervačný systém