Tím Vibe35

jana-absolonova-vibe-35-bratislava-trener-power-plate-800px

Mgr. Jana Absolonová

Power Plate tréner / fitness tréner

Power Plate poznám už viac ako 20 rokov, pri vrcholom športe, regenerácii, prípravy na 7-8 hodinové maratóny. Vždy ma rýchlo vrátil do kondície a pomohol aj mojim deťom v rámci rekonvalescencie, fyzioterapii. Tieto skúsenosti a poznatky chcem odovzdávať ďalej nielen ako distribútor Power Plate za  Slovensko, ale predovšetkým klientom VIBE 35. Dá sa s ním ľahko a efektívne cvičit a Power Plate sa môže využiť nielen pri rehabilitácii, ale aj v domácon fitku, takže udržiava telo vo forme.

lucia-rattajova-mgr-vibe-35-bratislava-trener-power-plate-800px-2

Mgr. Lucia Rattajová

Power Plate trenér / fitness trenér

Som zameraná na zdravotné cvičenia, bolesti chrbtice, SM systém, kondičný a silový tréning. Mojim princípom je že si každý vie pomôcť sám len treba mať k tomu motiváciu a odhodlanie. Pomáham klientom nájsť vlastný zdroj energie a motivovať ku zmene cez cvičenia a zdravý spôsob života. Absolvovala som tieto kurzy: Tréningy zamerané na redukciu telesnej hmotnosti. Zostavenie tréningového plánu. Formovanie postavy. SM Systém. Pilates level 1. Skupinové cvičenia. Pedagogická fakulta – Slovenský jazyk a literatúra a telesná výchova. Tréner 3. kvalifikačného stupňa kulturistika a fitness. Maly diplom”IFAA “ – inštruktor aerobicu. Diplom “B”IFAA – inštruktor aerobicu. Body work diplom. Bosu Core diplom. Body balance diplom. Total body work diplom. Diplom inštruktor jogy 1.  kvalifikačného stupňa.  Hatha joga – inštruktor, Thajsko. Stop bolesti chrbtice workshop.

 
 
 
klara-kozacikova-vibe-35-bratislava-trener-power-plate-800px

Klára Kozáčiková

fyzioterapeut

Som študentkou fyzioterapie. Momentálne som v končiacom ročníku. Veľmi rada pracujem s ľuďmi. Moje terapie a tréningy sa vždy snažím robiť na 100%, tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách. Od mala som bola vedená k športu a zdravý životný štýl mi je veľmi blízky.

Štúdio VIBRATION FITNESS BRATISLAVA